אודות ואיולן - VIOLANE

VIOLANE חברה המתמחה בהטמעת מערכות מידע, שירותי דיגיטל וליווי עסקי

חברת ואיולן פועלת משנת 2016 ומתמחה בליווי וייעוץ לעסקים בינוניים וקטנים, תוך מתן מענה מקיף למרבית הצרכים הארגוניים, הכולל בין היתר בחירה והטמעה של מערכות מידע ופתרונות טכנולוגיים, שירותי דיגיטל הכוללים בין היתר הקמת אתרי אינטרנט, ניהול וקידום אתרי אינטרנט,  אוטומציות שיווקיות לשיפור הממשק עם הלקוחות ואנשי הקשר, וליווי עסקי הכולל טיפול בכל שרשרת הערך הארגונית – שיווק, מכירות, תפעול, רגולציה, מו"פ, כ"א, ניהול הארגון ועוד.
החברה טיפלה ומטפלת במאות לקוחות מרוצים, החל מעסק של אדם אחד ועד לחברות עם עשרות ומאות עובדים.
המומחיות שלנו היא לאבחן את הצרכים של העסק על כל מכלוליו, להציע פתרונות מגוונים ומקצועיים המותאמים לצרכים, להטמיע אותם ולבקר את תהליך קליטתם עד להצלחה.

המטרה שלנו היא להביא את הלקוח לקצה גבול היכולת העסקית שלו, להצמיח את העסק ולשפר את רמת ההכנסות והרווחיות.

הייעוד שלנו

חברת ואיולן נותנת מענה מקיף לצרכים של חברות קטנות ובינוניות (SMB) באמצעות מוצרים ושירותים ארגוניים מתקדמים וחדשניים, ברמה הטכנולוגית והניהולית. אנחנו שואפים להוביל אתכם קדימה, אל עבר מימוש הפוטנציאל העסקי המלא שלכם.

החזון שלנו

החזון שלנו הוא לספק מענה שלם למגוון הצרכים, המטרות והתהליכים של ארגונים. אנחנו נספק ללקוחות שלנו מוצרים ושירותים שיובילו אותם להצלחה ביחד איתנו. אנחנו שואפים להוות את הרמה המחמירה ביותר בעולם ביושרה, שותפות ולמידה מתמדת. הערכים שלנו מובילים אותנו למערכת יחסים כנה וישרה עם העובדים והלקוחות שלנו, תוך הצלחה משותפת של כל בעלי העניין ולמידה מתמדת המברכת יצירתיות וביטוי אישי בהתאמה ללקוח.

הערכים שלנו

שותפות

השיטה שלנו לייצר ערך באופן קבוע עבור הלקוחות שלנו היא שותפות. אנחנו מרגישים מחויבות לקחת עסקים לקצה גבול היכולת שלהם בעזרת מערכת יחסים ארוכה המבוססת על אמון והצלחה משותפת. לאורך מערכת היחסים, חשוב לנו להיות זמינים וקשובים.

למידה מתמדת

בעולם משתנה וגמיש אנחנו לומדים, משתפרים ומתאימים את עצמנו כדי להמשיך לקחת את הלקוחות שלנו לקצה גבול היכולות באופן שיטתי. כל אחד מאיתנו מחוייב להתחדש ולהתאים את עצמו כדי  להגשים את החזון שלנו.

יושרה

אתיקה מקצועית היא בסיס לכל מה שאנחנו עושים, וכנות היא דרך העבודה שלנו. אנחנו דואגים שהמעשים שלנו יתאימו למילים שלנו, שקופים עם כל בעלי העניין ולוקחים אחריות על המעשים שלנו. 
Scroll to Top